Členství

Staňte se Daňovým profíkem

Členství Daňový profík nabízí bezkonkurenční koncept, díky kterému budete během celého roku v obraze. Celé členství je postaveno hlavně na podcastech, které si můžete pustit kdekoli a kdykoli v pohodlí vašich kanceláří či domova. V rámci členství nebudou chybět ani webináře, novinky ze světa daní a účetnictví, příklady články a mnoho dalšího.

Moc dobře víme, že v dnešní urychlené době nikdo nemá čas na dlouhé čtení článků, a proto jsme vymysleli koncept členství Daňového profíka, který je vhodný jak pro účetní, daňové poradce i ekonomy.

Staňte se i Vy Daňovým profíkem a mějte nejaktuálnější informace k dispozici. Kromě podcastů, webinářů a novinek nabízí členství články, teoretické otázky, otázky z praxe, možnost placeného dotazu, komplexní příklady a přehledné tabulky. Největší výhodou je časová flexibilita, členství se přizpůsobuje Vám. Můžete se zúčastnit on-line webináře či si jej pustit ze záznamu. Vy si sami určíte svoje vlastní tempo.

Členské plány

Image

Roční členství 4990 Kč

V případě zakoupení ročního členství ušetříte až 650 Kč. Zakupte si roční předplatné a staňte se tak Daňovými profíky, kteří se budou umět orientovat v novinkách, v účetních a daňových předpisech, a společně tak vytvoříme komunitu odborníků, kteří mají přehled a udržují profesní standard na vysoké úrovni.

Koupit

Četnost

1. Teoretické otázky 1/denně
2. Podcasty 1/týdně
3. Dílčí příklady 1/týdně
4. Webináře/videokurzy 1/měsíčně
5. Články 1/měsíčně
6. Placený dotaz* 1/měsíčně
7. Komplexní příklad 1/měsíčně
8. Novinky Dle aktuálnosti
9. Stanoviska Dle aktuálnosti
10. Otázky z praxe 1/m
*nesmí se jednat o komplexní dotaz, který se bude blížit ke stanovisku
Image

Měsíční členství 470 Kč

Pokud si nejste jistí, zkuste si zakoupit nezávazně členství jen na jeden měsíc a uvidíte, zda vám tento koncept bude vyhovovat. V případě spokojenosti je možnost jednoduše členství prodloužit.

Koupit

Rozcestník

Přihlášení

Registrovat se

Vaše osobní údaje budou použity k podpoře vašich zkušeností s tímto webem, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v sekci ochrana osobních údajů.

Registrace

Vaše osobní údaje budou použity k podpoře vašich zkušeností s tímto webem, ke správě přístupu k vašemu účtu a k dalším účelům popsaným v sekci ochrana osobních údajů.